Uspořádejte linku bez námahy

Je to velmi jednoduché, pokud chcete shodit přebytečná kila, stačí omezit příjem sacharidů a cukru.

Tuto dietu navrhl americký odborník na výživu a fitness instruktor Jorge Cruz, který se domnívá, že hlavní příčina obezity nespočívá v množství přijatých kalorií, ale v množství „nesprávných“ kalorií, které každý den sníme.

Jaké jsou tyto „nesprávné“ kalorie?

Problém nastává, když jíme potraviny, které se přeměňují na cukry, a to jsou sacharidy. Vše tedy závisí na sekreci inzulínu a jeho roli v procesu hubnutí. Čím více cukru do těla přijímáme, tím větší je vylučování inzulinu, hormonu, který brání přeměně tukových usazenin na energii. A s tím se hromadí kila.

Pokud ze stravy vyřadíte sacharidy a cukr, je možné zhubnout až 8 kilogramů za 2 týdny, tvrdí. Navrhuje zavést vyváženou stravu, to znamená, že během jednoho dne máme 3 hlavní jídla a 2 svačiny. Tím zrychlíte metabolismus.

V této dietě prakticky neexistují striktní omezení porcí a nedochází k pocitu hladu. Toto pravidlo platí pro všechny potraviny, kromě těch, které mají „špatné“ kalorie nebo jsou bohaté na sacharidy a cukry. Povolený příjem těchto „nesprávných“ potravin je do 100 g denně.

Odstraňte potraviny s vysokým obsahem nasycených tuků a začněte jíst více potravin bohatých na vlákninu a bílkoviny.

Pokračování na další straně