Stačí si prstem dvě až tři minuty masírovat určitý bod na těle – budete se cítit lépe, zbavíte se nahromaděných plynů ve střevech a nepříjemných bolestí

Na břiše jsou tři body, které pomáhají zbavit se nadýmání a dalších nepříjemností s tím spojených.

První bod se nachází nad pupíkem a najdete jej, když dlaň položíte nad pupek a tam, kde končí prsty – to je to správné místo.

Když ji najdete, začněte ji jemně masírovat ukazováčkem ve směru hodinových ručiček. Poté změňte směr – masírujte proti směru hodinových ručiček. Nechte masáž trvat dvě až tři minuty. Tato masáž Vám pomůže zeštíhlit pas, aby již nebyl nafouklý jako dříve, zabrání zadržování vody v těle a také zastaví bolest způsobenou nadýmáním.

Druhý se nachází čtyři prsty přesně pod pupkem. Tento bod by měl být také masírován ve směru a proti směru hodinových ručiček po dobu dvou až tří minut. Tato masáž vás cíleně zbaví plynů ve střevech, které způsobují plynatost, takže váš žaludek se zplošťuje.

Třetí bod se nachází jeden prst nad pupkem (asi centimetr až centimetr a půl) a masíruje se stejně jako první dva. Masáž tohoto místa pomáhá zbavit se plynů ještě rychleji a urychluje práci střev.

Pokračování na další straně