4. Žluté oči a kůže (žloutenka)

Může to být snadno odmítatelný stav, ale je velmi důležitý, protože je jasným indikátorem jaterních problémů, které mohou způsobit rakovinu plic. Žloutenka je stav, který způsobuje, že vaše kůže zežloutne. Postihuje také oční bělmo, které se zbarví do bledě žluté a u akutních onemocnění tmavě žluté.

5. Nedostatek energie

Každý se čas od času cítí unavený, to je normální. Nedostatek spánku nebo stres mohou být příčinou vaší únavy, ale pokud se často cítíte neobvykle unavení, váš kašel neustupuje a máte ztrátu chuti k jídlu, můžete mít základní zdravotní stav.

Výzkum a populární věda se zavazují vytvářet povědomí široké veřejnosti o důležitosti zdraví plic. Spolu s tímto pohybem vytvořilo mnoho míst mýtus o čištění plic. Neexistuje žádné rychlé řešení, jak si „vyčistit“ plíce, a proto je důležité napravit špatné návyky, když se objeví.

Přestat kouřit a upravit svůj jídelníček jsou nejzjevnější návyky, které můžete ovládat, abyste se ujistili, že máte zdravé plíce. A co je nejdůležitější, jsou nejúčinnější. Pokud žijete s chronickým onemocněním, zkuste přidat stravu bohatou na antioxidanty.

Nečekejte, až vás donutí cvičit! Převezměte iniciativu a obnovte své plíce tím, že je učiníte aktivnějšími. Pokud máte chronické onemocnění, neměli byste se nechat odradit. Před změnou rutiny se poraďte se svým lékařem, ale mějte na paměti, že, jak již bylo zmíněno, lidé s astmatem mohou dokonce běžet maratony.

Přestože astma zatím nemá jasnou příčinu, víme, že roztoči a další choroboplodné zárodky, které žijí v prachu, mohou stav zhoršit, když se dostanou do krevního oběhu. Proto je důležité často vysávat a investovat do kvalitního vysavače. Snažte se používat přírodní produkty a vyhýbejte se vůním a aerosolům.

Zažili jste některý ze zde uvedených příznaků nebo jste narazili na magickou rutinu detoxikace plic? Dejte nám vědět v komentářích, co si o tom myslíte a jaká řešení jste našli!