Pegan dieta kombinuje veganské a paleo pojetí výživy a je velmi účinná, pokud jde o hubnutí.

Každá doba má své vlastní standardy krásy a my žijeme v období, kdy se ceny ohýbají – ale pouze na strategických místech. Normy krásy diktují, aby ženy byly štíhlé a měly ploché, tónované břicho, jaké vidíme na tělech supermodelek.

I když se dosažení tohoto vzhledu může zdát jako nesplnitelná mise, ve skutečnosti tomu tak není a ani nemusí být. Existuje mnoho diet, které naznačují, jak se stravovat, abychom co nejsnáze dosáhli svých cílů, pokud jde o fyzickou krásu, a v této souvislosti jste někdy slyšeli o peganismu?

Veganství totiž znamená nekonzumovat potraviny živočišného původu a paleo dieta chce člověka stále vrátit k jeho prastaré stravě, tedy přinutit nás jíst jako naši předci. Tyto dva koncepty jsou v rozporu, protože veganství zakazuje jíst živočišné produkty, zatímco paleo dieta striktně obhajuje potraviny jako maso a ryby.

Peganismus je v současnosti ‘žhavým’ trendem ve světě fitness, který se snaží tyto dvě myšlenky sladit. Základem této diety je bílkovinná strava a syrová zelenina a ovoce. Během dne bychom měli dodržovat pravidlo 5-4-3-2-1. Co to znamená?

Pokračování na další straně