TADY JE PROČ VAŠE ÚSTA PACHNÍ, NEVĚDĚLI JSTE TO: K ZASTAVENÍ stačí JEDEN TRIK

V boji proti zápachu z úst se používají různé produkty ústní hygieny, existují však mnohem jednodušší a účinnější způsoby, jak se zbavit zápachu z úst pomocí věcí, které již máte doma.

1. POUŽÍVEJTE PŘÍRODNÍ SPREJE

– Máta pomáhá bojovat proti špatnému dechu a osvěžuje ústa

– Koření jako hřebíček, kardamom jsou vynikající v boji proti zápachu z úst

– Na tyto problémy je skvělá i soda. Jednoduše rozpusťte lžičku jedlé sody v šálku vody a použijte ji jako ústní vodu. Případně můžete namočit zubní kartáček do jedlé sody a použít k čištění zubů.

– Čaj z listů pískavice je také výborným antibakteriálním osvěžovačem úst.

2. DENNĚ ​​VYPIJTE ALESPOŇ 2 LITRY VODY

Vaše tělo potřebuje hydratovat, abyste se zbavili zápachu z úst. Pitná voda je velmi důležitá, pokud jde o prevenci růstu bakterií a zápachu z úst způsobeného nedostatečnou vlhkostí a slinami v ústech. Vyhněte se v noci sladkým šťávám, protože mohou během noci pomoci hromadění bakterií.

3. HLÍDEJTE, CO JÍTE

Existují potraviny, o kterých víme, že způsobují zápach z úst, takže je lepší se jim vyhnout, pokud chcete být bez zápachu. Cibule a česnek jsou nejčastějšími viníky zápachu z úst. Cibule však s mírou zabíjí bakterie, které mohou způsobit zubní kaz a onemocnění dásní.

Vyhněte se potravinám bohatým na fruktózu, protože podporuje růst bakterií.

Pokud máte hlad, snězte jablka nebo jogurt. Jablka obsahují heteropolysacharid pektin, o kterém je známo, že stimuluje produkci slin, zatímco aktivní kultury v jogurtu pomáhají redukovat bakterie v ústech.

Pokračování na další straně