Rakovina je jednou z nejrozšířenějších nemocí, která již není vyhrazena pouze starším lidem – postihuje mladší lidi a dokonce i miminka.

Jediným oficiálním lékem na rakovinu je chemoterapie a mnozí lékaři ji nazývají ‚jed, který léčí‘, protože zabíjí zdravé i rakovinné buňky a ničí imunitní systém.

Dr. Harold W. Manner, profesor biologie a vedoucí Loyola University v Chicagu, kategoricky tvrdí, že rakovina není nic jiného než nedostatek vitamínu B17. Rakovinu přirovnal ke kurdějím, což je stav, který způsobuje otoky tkání, změny na kůži, kloubech a pojivové tkáni. Později se zjistilo, že kurděje byly ve skutečnosti nedostatkem vitamínu C.

„Ti, kteří trpí rakovinou, by měli nejprve vědět, co je rakovina. Nepanikařte. Prozkoumejte své zdraví. Stejně jako nikdo neumírá na kurděje, ani vy nemůžete na nedostatek vitamínu B17,“ tvrdí lékař.

TIPY NA LÉČBU RAKOVINY

Manner věří, že sníst 15 až 20 meruňkových jader každý den stačí k léčbě a prevenci rakoviny. Jmenovitě věří, že lékem na rakovinu je leatril, složka získávaná z amygdalinu – známějšího jako vitamín B17.

Doporučuje také konzumaci pšeničných klíčků, o kterých se věří, že jsou zázračným lékem, který předchází a léčí rakovinu.

CO JE VITAMIN B17

Vitamin B17 (laetril, amygdalin) je přirozenou složkou mnoha potravin.

Amygdalin byl poprvé objeven v roce 1830 v hořkých mandlích. Ernst. T. Krebs, Jr. (1912 – 1996) je biochemik, který poprvé propagoval amygdalin jako lék proti rakovině na počátku 50. let 20. století.

Vitamin B17 lze nalézt ve větším množství v…

divoké ostružiny a
třešně

třešeň-1140×640
rybíz bez pecek
jablko, hruška a švestka
bez pecek meruňka, broskev a nektarinka

bobu, mung dal s
hořkými mandlemi

mandle
kešu
ořechy australské vlašské ořechy (makadamové)

V nepatrně menším množství se vyskytuje v…

rozinky
dulcet
kdoule
jahody
maliny

lněná semínka , proso
, ječmen, pohanka
, čočka, červené fazole, zelené fazole

Nejvyšší koncentrace vitaminu B17 je však v meruňkové pecce.

Jak užívat vitamín B17

K prevenci stačí pravidelně jíst potraviny bohaté na vitamín B17. Sníte-li například tři jablka s peckami denně, dodáte tělu dostatečné množství B17 pro denní potřebu.

Co se týče konzumace meruňkových semínek, zdravý rozum velí, že byste jich neměli sníst více najednou, než byste snědli čerstvé meruňky.

Když tedy sníte meruňku, rozlomte pecku a rozžvýkejte mandlové jádro. Obecně se doporučuje zkonzumovat 5-7 meruňkových semínek denně.

Pacienti s rakovinou by měli užívat jedno až dvě semínka za hodinu během dne, ale nejlepších výsledků dosáhnete konzumací 3-5 semínek každou hodinu během dne.

To se však velmi liší od člověka k člověku v závislosti na tělesné hmotnosti. Orientačně lze odebírat 1 semeno na každých 4,5 kg. tělesná hmotnost.

Doporučuje se neužívat více než 35 meruňkových jader denně.

Jako preventivní opatření prokázal laetril 100% účinnost, ale co pacienti? Lze je vyléčit užíváním vitamínu B17?

Ano, mohou, za předpokladu, že jejich životně důležité orgány nebyly nenávratně poškozeny předchozí léčbou, jako je chemoterapie a ozařování.

Od Krebsova objevu v roce 1952 až dodnes byly pomocí laetrilu vyléčeny tisíce terminálních zhoubných onemocnění. Většina z nich je popsána ve zhruba 30 publikovaných dílech podepsaných významnými lékaři.

Pro léčebné účely lze laetril přijímat do těla konzumací meruňkových semen nebo oleje nebo v tabletách a injekcích laetrilu.

B 17 bychom skutečně mohli nazvat vitamínovou bombou, která má schopnost ničit rakovinné buňky, ale nesmíme ztrácet ze zřetele skutečnost, že terapie tímto vitamínem sama o sobě rakovinu nevyléčí, a to z toho prostého důvodu, že výskyt této nemoci je výsledek celkové metabolické poruchy.

Podle toho je při léčbě rakoviny nutné dát do pořádku celý metabolismus.

Pomoci by mu měla celková metabolická terapie založená na příjmu enzymů a zinku. Bez enzymů a zinku nebude léčba laetrilem úspěšná. Dále se doporučuje užívat hořčík, selen, mangan a vitamíny C, A, E, B6, B9 a B12.

Zdravotní problémy nás často nutí hledat přírodní řešení. A tak k vlastnímu překvapení často zjišťujeme, že nejlepší řešení bývají ta nejjednodušší.