Během těchto 42 dnů rakovinné buňky hladovějí a umírají, přičemž se zlepšuje zdraví celého organismu, tvrdil Rudolf Brojs, který vyléčil přes 45 000 lidí.

Rudolf Brojs z Rakouska zasvětil celý svůj život hledání nejlepšího přírodního léku na rakovinu. Vyrobil speciální šťávu, která dávala vynikající výsledky při léčbě této nemoci.

Rakovina podle něj může přežít jen s pomocí bílkovin.

Proto vyvinul speciální půst trvající 42 dní, během kterého se pijí pouze čaje a speciální zeleninová šťáva a hlavní složkou je červená řepa. Během těchto 42 dnů rakovinné buňky hladovějí a umírají, přičemž se zlepšuje zdraví celého organismu.

Šťáva Brojs se vyrábí pouze z ekologicky pěstované zeleniny. Šťávu lze vyrobit doma z místní zeleniny.

Skládá se z:

řepa (55 %), mrkev (20 %), celer (20 %), brambory (3 %) a ředkvičky (2 %). Je důležité si uvědomit, že šťáva z červené řepy by se neměla přehánět, ale měla by se užívat tolik, kolik si tělo při této terapii žádá.

Červená řepa je již tradičním a známým lékem na leukémii. Tato zelenina obsahuje aminokyselinu betain, která má antikarcinogenní vlastnosti. Terapie červenou řepou, která zahrnuje každodenní příjem šťávy z červené řepy nebo syrové nastrouhané červené řepy, má prokazatelný pozitivní vliv na leukémii a mnoho dalších druhů rakoviny, jak jsou svědky tisíce lidí.

Pravidelná konzumace červené řepy však pomáhá i proti nemocem způsobeným oxidačním stresem a vláknina obsažená v řepě dokáže snížit hladinu cholesterolu v krvi až o 40 %. Červená řepa je také známá tím, že normalizuje krevní tlak a pomáhá zachovat elasticitu cév. Červená řepa při každodenní konzumaci předchází a léčí křečové žíly. Železo z řepy je mocným nástrojem pro čištění těla od toxinů a budování krve.

Právě proto je řepa účinná při léčbě mnoha nemocí způsobených toxiny. Červenou řepu by měly konzumovat zejména těhotné ženy, protože je bohatá na kyselinu listovou, která předchází mnoha nemocem u novorozenců. Šťáva z červené řepy navíc povzbuzuje práci jater a žluči a zabraňuje zácpě a v kombinaci s mrkví je červená řepa výborným lékem na dnu, onemocnění ledvin a žlučníku. Ale ani tím její léčivé vlastnosti nekončí, červená řepa je neuvěřitelně léčivá a pomáhá při bolestech hlavy, zubů, úplavici, bolestech kostí, kožních a menstruačních potížích.


NEJHORŠÍ FORMA Maligního ONEMOCNĚNÍ

Nová léčba v léčbě rakoviny plic může způsobit, že se některé typy rakoviny plic doslova rozplynou a výrazně prodlouží život pacienta.

Výsledky výzkumu byly oznámeny na výročním zasedání Americké asociace pro výzkum rakoviny v Chicagu.

Jde o dosud největší vítězství v oblasti imunoterapie, která se používala při léčbě velmi pokročilých forem rakoviny. Léčba funguje tak, že posiluje imunitní systém, který pak mnohem lépe napadá rakovinné buňky.

Když byla tato terapie aplikována na pacienty trpící rakovinou plic, bylo pozorováno, že žili podstatně déle. 600 pacientů dostalo kombinaci chemoterapie a imunoterapeutického léku zvaného Keytruda, píše nypost.com. Pacienti, kteří dostávali imunoterapii, měli o 51 procent nižší pravděpodobnost úmrtí, když dostávali také chemoterapii, než ti, kteří dostávali pouze chemoterapii.

Podle jiné studie zemřel na rakovinu pouze jeden z 20 pacientů, kteří před operací užívali imunoterapeutický lék Opdivo.

– Myslím si, že imunoterapie časem udělá velký rozdíl v léčbě rakoviny. V příštích 20 letech budeme mít velký nárůst přeživších, což bylo před 10 nebo 15 lety velmi obtížné předvídat, řekl Dr. Benjamin Neal, ředitel Laura Cancer Center v Isaacu Perlmutterovi.

Doktor Harold Manner ve své knize ‘S.mrt raku’ tvrdí, že míra vyléčení je vyšší než 90 procent, a zároveň uvádí potraviny bohaté na tento důležitý vitamín.

Pokračování na další straně