Jak zhubnout a odstranit tuk z břicha a stehen, když se nemůžete vzdát svých oblíbených sladkostí?

Dieta 16:8 neboli přerušovaný půst je poměrně jednoduchá a zároveň účinná dieta, kterou již vyzkoušelo mnoho žen a byly s výsledkem potěšeny.

DIETA 16:8
Podstatou diety 16:8 je jíst pouze 8 hodin denně a zbylých 16 hodin pít vodu, čaj nebo kávu bez cukru. Současně můžete během diety jíst absolutně jakékoli jídlo, aniž byste věnovali pozornost obsahu kalorií.

Další podstatná výhoda: máte právo si určovat svůj režim. Jste zvyklí jíst brzy ráno? Poté zvolte interval 9 až 17 hodin. A pro ty, kteří nesnídají brzy, je ideální doba pro dietu od 12 do 20 hodin.

Odborníci upozorňují, že dieta 16:8 nám může nejen ušetřit kila navíc, ale také zlepšit naše celkové zdraví. Američtí vědci tedy provedli studii, v jejímž důsledku objevili pozitivní vliv této stravy na metabolismus a další metabolické procesy.

Bylo zjištěno, že přerušovaný půst vám pomůže zhubnout asi 1 % své hmotnosti za měsíc a zlepší krevní tlak. Jedna žena uvedla, že dieta 16:8 snížila její chuť na cukr, snížila chuť k jídlu a pomohla jí zbavit se půlnočního občerstvení.

Pokračování na další straně

1
2