Lněná semena obsahují nespočet užitečných složek, mezi které patří vitamíny, minerály, mastné kyseliny a vláknina, které normalizují činnost střeva.

Lněné semínko čistí tělo od toxinů, normalizuje metabolismus, snižuje hladinu cukru v krvi a snižuje chuť k jídlu . Vstřebává určité složky potravy, čistí střeva a zároveň dodává tělu lecitin.

Faktem je, že mastné kyseliny obsažené ve lněném semínku aktivují práci mazových buněk v těle a pomáhají rozpouštět přebytečný tuk v těle. Proto je ideálním přípravkem na hubnutí . Pomáhá při snižování nadbytečných kilogramů a také při udržování normální tělesné hmotnosti.

Z lněného semínka se vyrábí odvar, který vám pomůže shodit přebytečná kila zdravě , bez diet a hladovění a také si udržet požadovanou váhu, bez jo-jo efektu.

Tento odvar, doporučovaný mnoha odborníky na výživu, je také velmi léčivý a mimořádně užitečný pro lidi, kteří trpí zánětem žaludku, žaludečními vředy, chronickou zácpou a hemeroidy .

Pomůže také při léčbě cystitidy a pyelonefritidy. Mimochodem, odvar z lněného semínka má široké pozitivní spektrum účinků na lidský organismus.

Odvar z lněného semínka na hubnutí. Recept
Příprava:

Večer proveďte následující: 3 lžíce lněného semínka zalijte 1 litrem vroucí vody. Nechte přes noc odstát. Nejlepší je použít termosku. Pokud ji nemáte, použijte šerpu s víčkem. Ráno přecedíme. Vznikne vám trochu hustší (slizký) nápoj.

Pokračování na další straně