Jak sirup používat

V závislosti na vašich potřebách použijte následující dávky česnekového extraktu:

  • Pro profylaxi :  5 kapek sirupu denně.
  • V případě nemoci : 1 polévková lžíce sirupu ve dvouhodinových intervalech až do úplného uzdravení.

Výhody zdraví

Účinnost této metody je způsobena složkami obsaženými v sirupu. Med jako zdroj vitamínů, minerálů a enzymů účinně podporuje přirozený imunitní systém v boji proti volným radikálům, protože obsahuje antioxidační látky. Navíc díky svým protizánětlivým a antibakteriálním vlastnostem přináší úlevu od nachlazení, kašle či jiných neduhů typických pro podzimní a zimní auru. 

Stejně jako med  má i jablečný ocet silné antibakteriální a antivirové vlastnosti, díky kterým posiluje organismus tím, že ho stimuluje k boji proti virům a patogenním bakteriím.

Tato složka je bohatá na mikroživiny, enzymy a bakterie, které pozitivně ovlivňují celkové zdraví. A co je nejdůležitější,  česnek působí jako přírodní antibiotikum. Jeho široké spektrum baktericidních účinků pouze neutralizuje škodlivé mikroorganismy.

Díky tomu je účinnější než chemické látky, které lékaři snadno předepisují. Potvrzeny byly i fungicidní vlastnosti česneku. Díky alicinu v česneku (desetkrát účinnější než penicilin) ​​je to prostředek číslo 1 v boji proti virovým infekcím