1. Vyměňte prací prostředek.

Některé práškové prací prostředky se ve vodě obtížně rozpouštějí a zůstávají ve stopách na oblečení, takže se dostávají až k pokožce zad. Vyzkoušejte různé varianty a sledujte, zda dochází k nějakému pohybu. Místo prášku zkuste použít tekutý prací prostředek. Pro zničení bakterií můžete bílé prádlo „vydezinfikovat“ bělidlem. Pravidelně vyměňujte a perte lůžkoviny, ve kterých spíte.

  1. Po cvičení se osprchujte.

Je skvělé, že se věnujete fyzické aktivitě, ale důkazy, že jste trénovali, ze sebe smyjte, jakmile se vrátíte domů. Pot může ucpat póry a to jsou podmínky pro vznik akné na zádech.příčiny pupínků na zádech

  1. Vlasový kondicionér dobře opláchněte.

Věřte nebo ne, ale je to jedna z celkem častých příčin akné na zádech. Nestačí jen smýt z vlasů, ale i z ramen a zad. Není to přípravek na kůži a stejně jako se nedoporučuje vtírat do pokožky hlavy, tak se nedoporučuje ani na záda. Kondicionéry jsou plné silikonů a dalších chemických látek, které mohou ucpávat póry. Při mytí a oplachování vlasů je nejlepší předklonit hlavu a po sprchování můžete nanést i kondicionér a vlasy jen opláchnout nad vanou. Během sprchování při splachování kondicionéru z vlasů je nejlepší, když je voda trochu studenější, aby se stáhly rozšířené póry. Teplá voda rozšiřuje póry a snadno se do nich dostávají bakterie, kožní buňky a zbytky regenerátoru a to vše dohromady má za následek akné na zádech.

  1. Vybírejte přípravky péče o pleť bez obsahu oleje.

Tělová mléka a krémy, které si nanášíte na záda, by neměly být příliš mastné, pokud chcete najít způsob, jak se pupínků na zádech zbavit. Mnohem lepší variantou jsou ošetření ve formě gelů, které pokožka rychleji vstřebá.

  1. Změňte svůj jídelníček.

Opravdu, věnovali jste pozornost tomu, jak to, co jíte, ovlivňuje stav vaší pokožky? Velmi často se to, co dáváme do těla, odráží na kráse naší pokožky a vlasů. Kromě rychlého a hotového jídla plného konzervantů a aditiv se za pupínky často obviňují mléčné výrobky. Proč nezkusit alespoň na měsíc tyto potraviny vyřadit ze svého jídelníčku a jíst čerstvější potraviny? Proveďte dětské tělo.

BOMBA NA HUBNUTÍ ZE 3 INGREDIENCÍ: Tento nápoj shazuje kila a čistí tělo od TOXINŮ!

1
2