Pokud jste se někdy pokoušeli zhubnout, pravděpodobně víte, jak frustrující to může být. Ale je to možné i jinak! Samozřejmě ne brzy. Ano, s určitými omezeními. Ale bez stresu na těle a s mnoha příjemnými změnami vzhledu.

Tajemství spočívá ve lněných semínkách. Možná jste o tom slyšeli, ale ještě jste to nezkusili? Není třeba! Tato malá semínka mají tolik zdravotních výhod, že by byl hřích je nevyužít.

Lněná semínka na pročištění střev

Užitečné složky lněných semínek čistí organismus, zvyšují látkovou výměnu a zpomalují oxidační procesy v těle. To znamená, že zabraňují stárnutí.

Semena se používají syrová a v práškové formě. Jedí se nalačno a zapíjejí se kefírem. Chléb se peče ze lněné mouky. Je čas poznat tak nádhernou rostlinu zblízka!

Lněná semínka skladujte v lednici. Nejlépe v keramické nádobě se vzduchotěsným víčkem. Lněná semínka nejen zlepší zdraví, ale také sníží váhu a pomohou ji udržet optimální.

Lněná semínka obsahují užitečné mikro a makro prvky. Obsahují polynenasycené mastné kyseliny, díky kterým funguje celé tělo jako hodinky. Odtud pocházejí krásné vlasy a zdravá pokožka.

Konzumace lněných semínek je velmi prospěšná pro lidi se střevními potížemi. V žaludku semena bobtnají díky své skořápce. Jemná struktura skořápky zlepšuje peristaltiku střev, čistí je od fekální hmoty a strusek.

Navíc se díky nim rychleji cítíte sytí, což znamená, že se nakonec přestanete přejídat. Nebo se zbavíte nepříjemného, ​​tažného pocitu hladu.

Objem žaludku bude menší a v budoucnu budete jíst dostatek jídla v menším množství.

Při správném používání lněných semínek může úbytek váhy dosáhnout asi 3 kilogramů za měsíc. A to bez dalších dietních omezení! K dosažení tohoto výsledku snězte 1 polévkovou lžíci semínek rozdrcených na mouku s jídlem nebo kyselým mlékem.

Semena nepoužívejte dlouhodobě, protože jejich dobré vlastnosti rychle vyblednou. Dělejte si přestávky – 10denní kúra, po níž následuje 10denní odpočinek. Pijte hodně vody, abyste předešli zácpě.

A zde je nejúčinnější způsob využití lněných semínek, který nepochybně pomůže jak vašemu zdraví, tak kráse.

Pokračování na další straně