Jak kvasinky ničí imunitu?

Znáte to staré přísloví, které říká „všechno pochází ze žaludku“? Mnozí si to vykládají jako „láska prochází žaludkem“, ale jde o to, že nemoci často pocházejí z nezdravých potravin, které si cpeme do těla.

Kvasinky jsou jedním z těch viníků, kteří postupem času „zaměstnávají“ střeva natolik, že doslova pronikají střevní stěnou, čímž se zvyšuje propustnost střeva. Pak se stává, že se do krve vstřebávají látky, které nejsou připravené na trávení, což v těle vytváří chaos.

Imunitní systém je zatížen tím, jak začíná trávit potravu. Když v těle hrozí mikroby, imunitní systém s nimi nebude schopen bojovat, protože vynaložil síly na něco, co do té doby dělat neměl.

Chléb lze vyrobit i bez použití droždí. Je důležité si uvědomit, že existuje pravý, originální kvásek, který neobsahuje všechny tyto přidané složky, které kvásek má a které máme k dispozici každý den.

Chcete-li zjistit, zda jste závislí na sladkém – podmíněném kombinací droždí a cukru, podívejte se na tento seznam:

Chronická nazální
kongesce Syndrom dráždivého tračníku (nadýmání, plynatost, průjem, zácpa)
Chronická únava
Časté plísňové infekce
Častý kašel
Pupínky Potravinové
alergie

Pokud máte alespoň dvě ze sedmi nabízených odpovědí, můžete se považovat za člověka, který to s příjmem kvasinek v těle přehání. Pravděpodobně konzumujete příliš mnoho sladkostí, pečiva a pekařských výrobků.

Jelikož jsou tedy droždí „krmené“ cukrem, je potřeba „půst“ alespoň 21 dní, abyste se závislosti na cukru zbavili.

Co to znamená? Totiž během 21. dne nesmíte konzumovat sladkosti, pečivo, droždí, ale ani průmyslově zpracované potraviny jakéhokoli druhu. Když z těla vyloučíte kvasinky, výrazně se zlepší vaše imunita a k dosažení této fáze se doporučuje pít více čaje s citronem a zázvorem.

Pokud dojde ke krizi z nedostatku cukru, doporučuje se jíst jedno z těchto druhů ovoce: jablko, třešeň, grapefruit, švestka, pomeranč, broskev, hroznové víno, kiwi nebo jahoda.

Když absolvujete tento detoxikační program, vaše pokožka bude čistší a zdravější, vaše střeva budou „fungovat jako hodinky“, vaše tělo se očistí od toxinů a vaše tělo opustí nezdravá chuť na sladké.

Jak můžeme přestat jíst výrobky z droždí a cukru:

1. Jezte nekvašený chléb (starožitný chléb a chléb bez kvasnic)

2. Snažte se během 21. dne nepřijímat do těla cukr, abyste se zbavili závislosti na sladkém

3. Sledujte, jak se vaše pleť zlepšuje, jak doslova den za dnem omlazujete a ať je to vaší motivací přestat brát tuto nezdravou kombinaci do těla.

Zdroj:souspark