Kolem tématu: jak zhubnout pomocí aktivního uhlí se na internetu strhla široká polemika. Nyní pojďme zjistit: je možné skutečně zhubnout s aktivním uhlím a jak to udělat správně?

Hubnutí s pomocí aktivního uhlí je velmi jednoduché a nevyžaduje žádné diety. To tvrdí zastánci této techniky. Používejte aktivní uhlí v daném poměru a zaručeně zhubnete! 

A nutno říci, že tato výzva nezůstává bez odezvy mezi mnoha ženami, které se chtějí zbavit otravných přebytečných kilogramů. Proč je o metodu hubnutí pomocí aktivního uhlí takový zájem?

Za prvé je to dostupnost drogy a její levnost. Za druhé, příslib rychlé ztráty hmotnosti v krátké době. A do třetice absence omezení konzumace potravin. No, to zní slibně, že?

Je možné zhubnout pouze s pomocí aktivního uhlí?

Chcete-li odpovědět na jednoduchou otázku, je možné a jak zhubnout pomocí aktivního uhlí, stačí pochopit: co je aktivní uhlí? Čteme pokyny a vidíme, že uhlí je nejsilnější adsorbent, který díky své struktuře váže toxické látky, jedy, produkty rozkladu, látky životně důležité činnosti mikroorganismů a odstraňuje je z gastrointestinálního traktu. 

Čili uhlí čistí náš organismus od spousty škodlivin, ale pomůže tělu skutečně shodit pár kilogramů? Odpověď na otázku, zda je možné zhubnout pouze pomocí aktivního uhlí, je tedy negativní. Potřebujete něco jiného, ​​co vám přebytečná kila zmizí.

Jak zhubnout s aktivním uhlím

Při správném přístupu je hubnutí s pomocí aktivního uhlí velmi reálné. Ale ne, když působí jako samostatný prvek, ale jako součást jediného systému hubnutí. To znamená, že si vyberete dietu nebo dny vykládky pro sebe a do stravy přidáte aktivní uhlí. A to znásobuje účinek diety. 

Odborníci tedy říkají, že pomocí aktivního uhlí můžete zvýšit účinnost některých metod hubnutí až o 50% – a to je skvělé.

Dietoložka Iryna Bielska nabízí následující schéma hubnutí pomocí aktivního uhlí. Základem je 3denní dieta založená na produktech posilujících peristaltiku těla. To je nutné kvůli tomu, že aktivní uhlí díky své specifičnosti „zpevňuje“ střeva. A tomu je třeba odolat, aby metabolismus probíhal aktivně.

Pro proces hubnutí musíte vypočítat: kolik aktivního uhlí potřebujete za den stravy. Je to velmi jednoduché – svou váhu vydělte deseti. To znamená, že pokud vážíte například 60 kg, pak potřebujete šest pilulek aktivního uhlí denně. Musí být rozděleny na stejné porce (každý 2 kusy) a konzumovány před snídaní, obědem a večeří.

Pokračování na další straně