O tom, jak zhubnout s aktivním uhlím, se na internetu rozpoutala spousta polemik. Numo, pojďme zjistit: je opravdu možné zhubnout s aktivním uhlím a jak to udělat správně?

Hubnout pomocí aktivního uhlí je velmi snadné a nepotřebujete žádné diety. To tvrdí zastánci této techniky. Jezte aktivní uhlí ve správném poměru a zaručeně zhubnete! 

A musím říct, že tato výzva nezůstane bez odezvy mezi mnoha ženami, které chtějí shodit nudná přebytečná kila. Proč je o metodu hubnutí s aktivním uhlím takový zájem?

Prvním je dostupnost drogy a její levnost. Za druhé, příslib rychlého úbytku hmotnosti v krátké době. A za třetí nedostatek omezení příjmu potravy. No, to zní slibně, ne?

Je možné zhubnout pouze s pomocí aktivního uhlí?

Chcete-li odpovědět na jednoduchou otázku, zda a jak zhubnout pomocí aktivního uhlí, stačí pochopit: co je aktivní uhlí? Přečteme si návod a vidíme, že uhlí je nejsilnější adsorbent, který díky své struktuře váže toxické látky, jedy, produkty rozkladu, látky mikroorganismů a odstraňuje je z trávicího traktu. 

Tedy že uhlí čistí náš organismus od spousty škodlivých látek, ale pomůže tělu opravdu pár kilo shodit? Takže odpověď na otázku, zda můžete zhubnout pouze s aktivním uhlím – ne. Potřebujete něco jiného, ​​co vám pomůže zhubnout.

Jak zhubnout s aktivním uhlím

Se správným přístupem k hubnutí s aktivním uhlím je velmi reálné. Ale ne, když působí jako samostatný prvek, ale jako součást jediného systému hubnutí. To znamená, že si vyberete dietu nebo dny vykládky a přidáte do stravy aktivní uhlí. A to výrazně zvyšuje účinek diety. 

Odborníci tedy říkají, že pomocí aktivního uhlí můžete zvýšit účinnost některých technik hubnutí až o 50% – a je to skvělé.

Konzultantka-výživová poradkyně Irina Belskaya nabízí takové schéma hubnutí s aktivním uhlím. Je založena na 3denní dietě založené na produktech, které zlepšují pohyblivost těla. Je to dáno tím, že aktivní uhlí díky své specifičnosti „zpevňuje“ střevo. A tomu je třeba odolat, aby byl metabolismus aktivní.

Pro proces hubnutí musíte vypočítat: kolik aktivního uhlí potřebujete na den stravy. Je to velmi jednoduché – svou váhu vydělte deseti. To znamená, že pokud vážíte například 60 kg, pak potřebujete šest tablet aktivního uhlí denně. Měly by být rozděleny na stejné porce (2 kusy) a konzumovány před snídaní, obědem a večeří.

Pokračování na další straně