Jak zdravě zhubnout? Zde je to, co říká lékař, který to udělal sám!

Doktorka integrativní medicíny Judin Heri vysvětlila, jak se jí ve čtyřech krocích podařilo změnit život a zhubnout více než 45 kilogramů! Zhubnout a zdraví bylo pro ni prioritou, ale to, co chtěla, objevila, až když si uvědomila, že ji ničí stres a že se cítí špatně, přestože jí lékaři říkali, že je vše v pořádku.

„Pracuji 60 hodin týdně a chtěl jsem být zdravější. Všechny mé výsledky byly v pořádku, ale necítil jsem se dobře. Ztrácela jsem vlasy, přibírala kila za kilem a velmi špatně spala,“ začíná své vyprávění.

„I když jsem kolegům věřil, že jsou rozbory v pořádku, stejně se mi udělalo nevolno. Položil jsem si otázku – proč se cítím špatně? A co můžu udělat, abych se zlepšila,“ řekla.

Dr. Hari zavedla čtyřstupňový proces, který jí pomohl dosáhnout požadované linie, cítit se lépe fyzicky i duševně, zlepšit spánek a vzhled!

1. Změna způsobu myšlení

„Ano, 45 kilogramů není málo a tento proces by nikdy neměl proběhnout rychle. Když jsem začal hubnout, rozhodl jsem se, že zhubnout není můj cíl. Řekl jsem si – chci se mít lépe, chci se cítit zdravěji. Aby se lépe spalo a mělo více energie,“ řekl lékař.

„Změny životního stylu jsou neustálou cestou, nikoli seznamem úkolů. Pokud se na ně budete dívat tímto způsobem, dosáhnete jich snadněji. První, co mi pomohlo, bylo, když jsem si uvědomil, že to nepůjde přes noc. Uvědomila jsem si, že moje cesta bude trvat minimálně rok, protože jsem musela hodně zhubnout,“ řekla.

Pokračování na další straně