Bez rizika přibírání…

Je těžké odolat touze po lahodném jídle, když držíme přísnou dietu. Buďme upřímní! Máte neustále hlad, a když otevřete lednici, je téměř nemožné odolat pokušení ulovit si něco lahodného.

Existují však potraviny, které můžete jíst během dne bez rizika přibírání, protože obsahují minimální množství kalorií. Podívejte se, jaké potraviny můžete jíst bez omezení!

Rajče

Rajčata jsou plná lykopenu, vitamínů a, c, b2, kyseliny listové, chrómu a draslíku. Nemá prakticky žádné kalorie a poskytuje nám různé živiny životně důležité pro naše zdraví.

Popcorn

Jeden šálek popcornu vyrobený ve vzduchu nikdy neovlivní váhu. Tato svačinka pro sledování filmů většinou obsahuje vzduch, takže si ji můžete vychutnat bez obav z přibírání.

Vaječné bílky

Bílky můžete jíst v neomezeném množství. Jsou užitečné i pro ty, kteří drží přísnou dietu. Smíchejte bílky s pár rajčaty a udělejte tu nejzdravější omeletu, která existuje. Pokud vám však záleží na zdraví, nesmažte ho na rafinovaném oleji.

Hrách

Hrách obsahuje velmi málo kalorií; jeden šálek má jen asi 35 kalorií. Je poměrně bohatá na vlákninu a bílkoviny.

Meloun

Meloun uspokojí vaši chuť na sladké, aniž by zničil váš jídelníček. Obsahuje více než polovinu doporučené denní dávky vitamínů a a c.

Jahody

Další základní potravina pro ty, kteří chtějí zhubnout. Jahody jsou bohaté na draslík a vlákninu a mají protizánětlivé vlastnosti a mají asi 50 kalorií.

Pokračování na další straně