Jedna studie ukázala, že pouze jedna třetina populace je schopna včas rozpoznat příznaky, které na tento stav poukazují, a zahájit léčbu. Je to o úzkosti. Příznaky, které naznačují, že máte úzkost, jsou: – vaše nohy a ruce jsou většinou studené, to znamená, že průtok krve nesměřuje do těchto částí těla, ale spíše do horních a dolních končetin. – při polykání cítíte, že nemáte dostatek kyslíku, že často zíváte. – máte velké problémy s plynatostí, snažte se vyhnout polykání velkého množství kyslíku, protože pak jsou střeva citlivější.

Pokud jste zaznamenali některý z těchto příznaků, poraďte se s lékařem, aby mohl včas stanovit diagnózu a předepsat léčbu. Relaxujte s bobkovým listem! Již ve starověku Řekové uznávali léčivé vlastnosti vavřínu, proto jej využívali v lékařství. Neobvyklá vůně vavřínu na nás působí neuvěřitelně uklidňujícím dojmem. A je tu pro mě mnoho dalších užitečných. Vavřín se vyznačuje silnými protizánětlivými a zklidňujícími vlastnostmi.

Bojuje proti epilepsii, ale také ulevuje dýchacím cestám. Pokud jste ve stresu, máte vysoký krevní tlak, nespavost, vavřín může pomoci a doporučuje se všem, kteří chtějí mít pod kontrolou cholesterol! Existuje několik způsobů, jak konzumovat bobkový list, můžete jej konzumovat v pokrmech vařením ve vroucí vodě.

Po uvaření se bude kouř postupně šířit místností, což vás uvolní! Postarejte se tedy o svou náladu a použijte bobkový list. Relaxujte s jógou! Tyto relaxační pozice vás zachrání před nespavostí, výrazně zlepší váš spánek a zregulují dýchání. Tyto jógové pozice aktivují parasympatický nervový systém, pomáhají snižovat stres a přispívají k relaxaci. Tyto 3 pozice jsou pro každého, i pro ty, kteří nikdy jógu necvičili. Vše, co potřebujete, je váš polštář

. Než začnete, udělejte 10 nádechů a výdechů. 1. Nohy na stěně Lehněte si na polštář zády, zvedněte nohy ke stropu tak, aby vaše kolena a paty byly ve stejné úrovni. Ruce zůstávají u těla, dlaně směřují nahoru. Spolu s dýcháním se tak do našeho těla dostává regenerační energie. Tato póza je ideální pro ty, kteří tráví hodně času na nohou. Zlepšuje krevní oběh. Důležité je zhluboka dýchat. Zůstaňte v této poloze 2-3 minuty. Abyste se dostali z této pozice, pomalu pokrčte kolena a posuňte je na jednu stranu. Jedná se o velmi užitečné cvičení, jehož výsledek pocítíte okamžitě. 2. Chodidla a kolena k sobě Záda jsou také umístěna na polštáři. Položte chodidla k sobě a pohybujte koleny na různé strany. Natáhněte ruce podél těla. Zůstaňte v této póze 3 minuty.

Pokračování na další straně