Málokdo ví, ale se střevními potížemi jsou spojeny alergie, artróza, bolesti hlavy, kožní onemocnění, nádory a další onemocnění.

Ještě na počátku 20. století provedl slavný chirurg Lane Surgeon v Anglii více než tisíc vyšetření.

Všechny nemoci spojoval se zácpou a své pacienty léčil jednoduše odstraněním tlustého střeva. A v té době jeho pacienti vykazovali pozitivní dynamiku v boji s různými nemocemi. Jinými slovy, vzpamatovali se.

Tyto a další experimenty přesvědčily Lane Surgeon, že střevní otrava, zejména tlustého střeva, způsobuje onemocnění v jiných částech těla.

Další lékař a americký spisovatel Bernard Jensen prohlásil, že všechny nemoci jsou způsobeny toxiny. Podle jeho názoru všechna onemocnění začínají poté, co koncentrace toxinů ve střevě překročí přípustnou normu.

Čištění tlustého střeva je velmi důležitá procedura. Právě tento orgán přispívá k asimilaci živin. A co je nejdůležitější, odstraňuje toxiny z těla.

Při narušení střevní funkce se do krevního oběhu a lymfy mohou dostat toxiny, paraziti a zbytky potravy a způsobit mnoho zdravotních problémů. Mezi ně patří: záněty, infekce, alergie, akné, zácpa, artritida, revmatismus, astma, srdeční a dýchací potíže, únava, deprese a tak dále.

Hlavní důvody

1. Střevní kontaminace

2. Dysbakterióza

3. Syndrom dráždivého tračníku (IBS)

4. Lepek

Pár slov ke každému případu

Pokračování na další straně