Láká vás často sladké? Bohužel u většiny lidí (nejen dětí) existuje závislost na sladkém. Přemýšleli jste někdy – proč? Tato závislost má dva hlavní důvody. Jedním z nich jsou paraziti v těle a druhým důvodem je – stres.

Když člověk jí hodně sladkého, vytváří si v těle podmínky pro hromadění hlenu. Na tomto hlenu se začnou množit plísně a bakterie.

Podle statistik trpí parazity třetina populace. Obvykle si jejich přítomnost v těle člověk ani neuvědomuje.

Paraziti žijící v našem těle nás obírají o energii. Aby se to vyrovnalo, tělo si žádá sníst něco sladkého, protože právě glukóza, která je ve sladkostech obsažena, dodá tělu rychlou energii.

Zároveň se vytváří tuková vrstva, která působí i na ochranu organismu. Obecně platí, že čím více parazitů – tím silnější vrstva tuku.

Pokud se parazita zbavíte, vaše váha se vrátí do normálu a chuť na sladké zmizí.

A tak, když vám paraziti přestanou brát energii, zmizí ospalost, únava, bolest hlavy, slabost, normalizuje se metabolismus a mnoho dalšího. Uvidíte sami!

Léčit parazity nebo provádět prevenci (i když si myslíte, že parazity v těle nemáte) je nutné dvakrát ročně, tedy jednou za půl roku.

Nejúčinnější metody čištění těla jsou lidové.

Očista těla od parazitů – směs lnu a hřebíčku

Ingredience:

Len a hřebíček jsou účinné proti téměř všem druhům parazitů.

K přípravě čisticí směsi je nutné vzít 10 dílů lněných semínek a 1 díl suchého hřebíčku nebo hřebíčku (100 g lněných semínek a 10 g hřebíčku).
Hřebíček jsou vlastně nezralá, neotevřená poupata stálezeleného tropického stromu z čeledi myrtovitých.
Čerstvé jsou růžové, usušené mění barvu na rezavě hnědou.

Pokračování na další straně

1
2