Bolest kolen může účinně bránit každodennímu fungování. Kvůli ukrutné bolesti se nelze plně oddat svým povinnostem, o koníčkům a volném čase nemluvě.

Jde o běžné onemocnění, které postihuje mnoho lidí s různou intenzitou. Bez ohledu na základní bolest, ať už je to následek úrazu, chronického onemocnění, nebo různých zánětů, výsledek je stejný – pravidelná, nesnesitelná neustálá bolest.

Přečtěte si o zázračném léku na tento neduh. Otestujte recept na mast, která pomáhá již po první aplikaci. Jednou mi takhle poradila maminka. Zdravotní problémy vždy řešila tak, že se léčila přírodními prostředky.

Zpočátku jsem nevěřil, že mi domácí lektvar pomůže s mým stavem. Nicméně jsem se rozhodl to zkusit. Účinek byl ohromující, cítila jsem úlevu již po první aplikaci.

Suroviny ve své kuchyni jistě najdete.

 Potřebujete:

  • 1 polévková lžíce medu
  • 1 lžíce hořčice
  • 1 polévková lžíce soli
  • 1 polévková lžíce jedlé sody

Způsob přípravy:

Všechny ingredience stačí smíchat a vzniklou pastu dát na koleno. Nohu zabalte do fólie a obvažte gázou nebo šátkem. Jít spát. S takovým obkladem se dá i spát. Ráno směs smyjte z nohy. Mast funguje i tehdy, když se v koleni shromažďuje voda.

Buďte opatrní v případě, že máte citlivou pokožku. Nejprve se doporučuje provést test na alergii na zápěstí. Kúru opakujte 5 dní v řadě. Po takové terapii by se pocit bolesti měl výrazně snížit. Pokud se bolest vrátí, postup opakujte. Neméně skvělým a extrémně jednoduchým lékem proti bolesti je smíchání sádla s mletým chilli. Je to silně hřejivá směs, na noc je jako stvořená.

Listy zelí mají také léčivé vlastnosti. Stačí je na pár minut ponořit do teplé vody, osušit, vložit do alobalu a trochu vyválet. V žilkách listů jsou léčivé látky, které se při drcení uvolňují. Poté je položte na kolena, obvažte je obvazem a nechte alespoň 3 hodiny působit.

Pokračování na další straně