Všichni víme, že se jedná o vysoce kvalitní krém a že jeho použití má mnoho výhod, ale věděli jste o něm následující?

Krém Nivea v klasické modré krabičce s rozpoznatelnou vůní a jednoduchým složením je nenahraditelným inventářem v koupelnách mužů i žen.

Mnoho lidí se s ním neloučí a dokonce ho nosí s sebou v tašce. Krém Nivea však není dobrý jen pro rychlé osvěžení obličeje nebo rukou. Můžete jej aplikovat na mnoho dalších způsobů a my vám dnes prozradíme, jak na to.

1. Vrásky Vyhlaste válku vráskám s pomocí krému Nivea! Aplikujte krém před spaním na místa, kde jste zaznamenali rozvoj vrásek a brzy poznáte rozdíl!

2. Strie  Abyste zabránili vzniku strií během těhotenství, potřete břicho, hrudník a boky krémem Nivea. Výsledky budou stejně dobré, jako kdybyste použili drahé oleje speciálně vyrobené k prevenci strií.

3. Tmavé kruhy  Po bouřlivé noci se všichni budíme s tmavými kruhy pod očima. Poměrně obtížně se kryjí, proto je nejlepší jim v první řadě zabránit. Před spaním vmasírujte krém do citlivé pokožky kolem očí. Ráno jemně umyjte a poznáte rozdíl.

4. Odličování  Pokud máte doma krém Nivea, můžete zapomenout na drahé odličovače. Namočte vatový tampon do krému a snadno odstraňte make-up, a to i voděodolný.

5. Suchá kůže na loktech  Mnoho lidí trpí suchou, šupinatou kůží na loktech. A zde je Nivea ideálním hydratačním krémem, díky kterému bude pokožka opět hladká a hebká.

Pokračování na další straně