Často se stává, že toxiny z těla neodcházejí, ale hromadí se v něm.

Věnujte pozornost následujícím signálům, které vám vaše tělo vysílá

Těchto sedm příznaků naznačuje, že vaše tělo je plné toxinů. Ve skutečnosti jen jeden z těchto příznaků může být alarmem pro naléhavou detoxikaci.

Toxiny se do našeho těla dostávají z různých zdrojů, vnitřního i venkovního znečištěného ovzduší, kouření, pesticidů, potravin obsahujících umělé přísady a dalších. Často se stává, že toxiny z těla neodcházejí, ale hromadí se v něm. Věnujte pozornost následujícím signálům, které vám vaše tělo vysílá.

Nespavost

Hromadění toxinů (zejména estrogenů) je častou příčinou nespavosti. Pokud máte problémy se spánkem, může to znamenat, že byste si měli vyčistit játra, protože nespavost je často spojena s jaterními problémy. Pročištění jater pomohou nápoje z brokolice, květáku a podobné zeleniny.

Letargie

Pokud jste unavení, malátní a po celý den vás provází pocit letargie, rozhodně byste měli zvážit detoxikaci. Pokud se budete snažit kompenzovat nedostatek energie stimulanty, jako je kofein a taurin, problém jen zhoršíte. Totiž po krátkodobém pocitu větší bdělosti dochází k náhlému poklesu toho pocitu, po kterém se budete cítit ještě unavenější než dříve.

Pokračování na další straně