Podívejte se na seznam 7 nejlepších způsobů použití, které poskytuje, a po snědení banánu už nikdy neshodíte kůru

Banány jsou jedním z nejvyhledávanějších tropických plodů. Obsahují tři přírodní cukry – sacharózu, fruktózu a glukózu v kombinaci s vlákninou.

Poskytují okamžité množství výživné energie – výzkum ukázal, že konzumace pouhých dvou banánů denně poskytuje dostatek energie na 90 minut tvrdé práce. Není tedy divu, že přední světoví sportovci považují banány za ovoce ne. 1! Banánová slupka však není o nic méně důležitá než ovoce samotné! Podívejte se na seznam 7 nejlepších využití, které nabízí, a po snědení banánu už nikdy slupka nespadne!

1. Bělení zubů – Chcete krásné bílé zuby – použijte banánovou slupku. Třete si zuby o její vnitřní povrch každý den po dobu 2 týdnů a brzy uvidíte výsledky.

2. Odstranění bradavic z kůže – Máte problém s neustálým výskytem bradavic na kůži. Tento problém lze vyřešit pomocí banánové slupky. Kromě toho, že je odstraní, zabrání jejich opětovnému objevení. Přes bradavku přiložte kousek banánové slupky, připevněte náplastí nebo náplastí a nechte působit přes noc. Postup opakujte, dokud nebude bradavice zcela odstraněna.

Pokračování na další straně