Velmi užitečný trik, který hospodyňkám usnadní život!

Toto oblíbené koření je nenahraditelné nejen v kuchyni při vaření. Bobkový list se bude hodit i v koupelně při praní prádla . Stačí pár kousků, abyste si všimli efektu. Vložte bobkový list do prádla a uvidíte, co se stane. Jejich účinek pro vás může být příjemným překvapením.

O neobvyklých, domácích metodách, které usnadňují každodenní život, jsme psali mnohokrát. Většina z nich nejsou ve skutečnosti nové objevy. Jde o staré patenty používané našimi maminkami a babičkami . Dříve zapomenuté, nyní se vracejí a jsou stále populárnější. Jedním z takových triků je přidání bobkového listu .

Pravděpodobně se ptáte, s čím může bobkový list pomoci při mytí. Nejde o to, aby oblečení vonělo nebo změkčovalo. Účinek tohoto listu na oblečení je poněkud odlišný, ale stejně zajímavý. Mnoho lidí netuší, že bobkový list může pomoci zachovat barevné oblečení a vrátit mu původní barvu .

Bobkové listy můžete dát přímo do pračky, ale mnohem lepšího účinku dosáhnete, když je vložíte do umyvadla do vody a poté namočíte barevné prádlo . V závislosti na množství prádla vezměte několik nebo tucet bobkových listů, vložte je do vody a vařte.

Pokračování na další straně