Ruská biochemička a doktorka přírodní medicíny Marva Vagarshakovna Oganyan má 45 let zkušeností v medicíně a laboratoři. Nikdy neváhala sdílet své poznatky a objevy s celým světem, aby si lidé prostřednictvím jejích rad mohli zlepšit zdraví a kvalitu života.

Základ jejích teorií spočívá na výzkumu příčin moderních nemocí, včetně alergií, hypertenze, rakoviny, cukrovky a dalších nemocí, které oficiální medicína nazývá „nemoci životního stylu“. Marva dává jednoduchá pravidla, která byste měli dodržovat, abyste měli zdravé tělo a jasnou mysl, uvádí Novi.

1. Výběr potravin

Nikdo nechce onemocnět. Přání, aby vás nic nebolelo, je zcela normální přání a nemoc je skutečný zločin proti organismu.

– Úpravou jídelníčku si upravíte celý život – říká Marva a vysvětluje, že přiměřeným jídlem se nemění jen tělo, ale i psychika.

2. Moderní medicína neléčí nemoc, ale její příznaky

Příznaky se nedají vyléčit, mohou jen dočasně zemřít. Ale pak se znovu objeví, ve stejné nebo zcela nové podobě. Nejhorší ze všeho je, že nemoc pak mívá chronickou formu nebo se vyvine v něco horšího.

– Pokud jste například v dětství často trpěla zápalem plic, není divu, že se u vás v 35 rozvine rakovina prsu. Takové přeměny nemoci z jedné na druhou jsou přirozené – říká Marva a dodává, že tyto věci jsou pro mnoho lékařů stále nepochopitelné.

Pamatujte, že vše, co vás jako dítě trápilo, se v určitém okamžiku objeví v dospělosti – varuje lékař

3. Smrt pochází ze střeva

Vraťme se do dětství. Na co ještě děti kromě nachlazení a angíny trpí? Jsou neštovice, příušnice, zarděnky a tak dále, které se řadí mezi dětské nemoci, protože většinou onemocní v dětství, protože v dospělosti je hůř snáší.

Pokračování na další straně