Když Hitoshi Watanabe představil ranní banánovou dietu ve své knize The Morning Banana Diet, stala se celosvětovým úspěchem.

Je to extrémně jednoduché a nevyžaduje žádné velké změny ve vašich stravovacích návycích, stačí jíst banány ráno a pít vodu pokojové teploty.

Může to být tak jednoduché?

Vypadá to tak. Watanabe se snažil zhubnout několika způsoby, ale žádný neměl příznivý účinek. Spolu se svou manželkou lékárnicí Sumiko se mu tedy podařilo najít tu, která přinesla požadovaný výsledek.

Pár vytvořil metodu zvanou Ranní banánová dieta, která pomohla spoustě lidí konečně vyřešit svůj problém s kily navíc.

Jejich řešení je jednoduché a snadné: ráno, jakmile se probudíte, snězte čerstvý banán a vypijte sklenici vody a do oběda nic nejezte.

Banány jsou plné odolného škrobu, který aktivně stimuluje proces hubnutí. Nerozpouští se v tenkém střevě a vstupuje přímo do tlustého střeva, kde začíná proces fermentace.

Bakterie jej přeměňují na mastné kyseliny s krátkým řetězcem, čímž vyživují buňky a zlepšují zdravé fungování gastrointestinálního traktu.

Měli byste jíst tolik banánů, kolik potřebujete, abyste se cítili sytí.

Jezte pouze syrové banány a počkejte 20 minut po prvním. Pokud znovu pocítíte hlad, snězte ještě jeden.

Konzumace teplé vody stimuluje metabolismus.

Watanabe doporučuje vyhýbat se mléku a alkoholu během dietního režimu a doporučuje, aby vaše poslední jídlo bylo nejpozději ve 20 hodin.

K večeři a obědu jíme, co chceme, a mezi jídly jíme ovoce.

Pokračování na další straně