Dobře si tyto recepty zapamatujte

Křečové žíly se mohou objevit z mnoha důvodů a existují dva typy těchto žil. Mohou být vnitřní, v takovém případě nejsou vidět, ale způsobují pocit tíhy a bolesti nohou. Mohou být i povrchní a v tom případě představují kromě zdraví i estetický problém. V pokročilém stádiu tohoto onemocnění se mohou objevit otevřené rány na nohou.

Tupá, pulzující bolest a otoky nohou jsou často fenoménem, ​​který je s křečovými žilami téměř neodmyslitelně spjat. Při pravidelném používání těchto obkladů se problémy s křečovými žilami zmírní nebo zcela vyřeší.

Zábaly z jablečného octa

Jablečný ocet má široké využití, ukázal se jako velmi účinný při léčbě křečových žil. Zlepšuje krevní oběh a má uklidňující účinek, takže snižuje bolest, kterou můžete pociťovat v důsledku zánětu žil.

Když mluvíme o zlepšení oběhu, vnitřní konzumace jablečného octa vám prospěje. Jednoduše smíchejte 2 lžičky octa se sklenicí vody a pijte dvakrát denně.

Kromě toho si můžete vyrobit i jednoduchý obklad z jablečného octa. Stačí namočit gázu do octa a přiložit na problémové místo. Nechte působit až půl hodiny a poté opláchněte.

Pokračování na další straně