Paraziti mohou způsobit řadu zdravotních problémů. To nejmenší, co pro vás mohou udělat, je ukrást živiny, které vaše tělo potřebuje. Pokud není organismus od vetřelců vyčištěn včas nebo není vyčištěn vůbec, mohou vetřelci člověka umučit k smrti.

Paraziti v těle
Výzkum amerického National Institute of Health (National Institute of Health) ukázal, že průměrný muž má v těle až 1 kg parazitů! Parazity lze nalézt v játrech, střevech, mozku, srdci a dalších lidských orgánech.

Není divu, že někdo má v sobě desítky (nebo více) parazitů. Můžete předpokládat, že je máte také. Naše těla jsou dostatečně velká, aby poskytla potravu a přístřeší mnoha takovým svobodným osadníkům.

Kdyby byly umístěny venku, kde bychom je viděli, drhli bychom se do krve kartáči. Není nic nechutnějšího než představa hord kousajících, žvýkajících, lezoucích a sajících tvorů na našem těle. Ale co ti uvnitř našeho těla? Dovnitř nevidíme, a tak se mylně domníváme, že tam nic není.

Většina lidí si nevšímá parazitů , kteří žijí v jejich těle, ale každý špatný stav v jejich těle připisuje různým nemocem bez konkrétní a spolehlivé diagnózy. Máte domácí mazlíčky – bez prevence je infekce 100%. U dětí ve věku 1,5 až 3 roky dosahuje infekce červy (helminty) 80 %. Infekce dětí toxoplazmózou je 100%. Ve školách je opravdová invaze parazitů. Lambióza je v mateřských školách 100%.

Jsme nakažení parazity, takže je velmi snadné je zavést do těla potravou (voda, vejce, ryby, maso, zelenina, ovoce).

Zdroj střevní motolice jistě pochází z tepelně neupravených mléčných výrobků a syrového nebo polosyrového masa. Stejně tak v každodenní práci: práce v kanceláři, práce na zahradě nebo na poli, při práci se zvířaty a rekreace v otevřených nebo uzavřených prostorách. Pamatujte – paraziti jsou všude kolem nás. Dobře, umyjte si ruce!

Po napadení organismu parazitem je můžeme přenášet: krví, slinami, semenem, mateřským mlékem.

V 90 % případů v rodině mají všichni členové rodiny stejný typ parazita. Pokud jeden člen rodiny onemocní vážnou nemocí, ostatní členové rodiny mají s největší pravděpodobností střevní motolice a měli by si udělat antiparazitární léčbu a očistit tělo od škůdců. Pokud není organismus od vetřelců vyčištěn včas nebo není vyčištěn vůbec, mohou vetřelci člověka umučit k smrti.

Jak se parazité dostávají do lidského těla
Paraziti jsou všude kolem nás: ve vzduchu, vodě, půdě. Naše životní prostředí je jejich přirozeným prostředím. Hrst půdy obsahuje například několik tisíc vajíček parazitů. Mohou se tedy do našeho těla dostat nečistou vodou a potravou, špinavýma rukama, kůží a dýchacími cestami, hmyzem a pohlavním stykem.

Zabránit jejich vstupu do těla je prakticky nemožné. Tým amerických lékařů kontroloval různé druhy ovoce na přítomnost parazitů. 70 % plodů bylo napadeno parazity.

Naši předkové to věděli. Nacházíme důkazy, že každý národ měl své vlastní přirozené metody čištění těla od parazitů. Před nějakými 50 lety v některých rodinách rodiče nutili své děti pít hořkou směs bylin, která čistila tělo od parazitů.

Mohli byste věřit někomu, kdo žije ve vašich střevech, má zuby, ale ŽÁDNÉ oči?

Jak parazité ovlivňují lidské zdraví
Paraziti mohou způsobit řadu zdravotních problémů. To nejmenší, co pro vás mohou udělat, je ukrást živiny, které vaše tělo potřebuje.

Když paraziti napadnou vaše tělo, sežerou vás nebo vás. Budou vám krást vitamíny a minerály a na oplátku uvolní toxický odpad.

Dr. Clark, průkopník programu proti parazitům, tvrdí, že paraziti mohou způsobit řadu nemocí:

astma
rakovina
alergie
bolest hlavy
artritida
anémie
zánět jater
srdeční choroba
anorexie
a mnoho dalších nemocí

Další možné scénáře…

Ekzém je způsoben parazity tasemnice.

Záchvaty může způsobit parazitický červ Ascaris, který sídlí v mozku.

Schizofrenii a depresi mohou způsobit i parazité v mozku.

Astma je ve většině případů způsobeno parazitem Ascaris v plicích.

Cukrovka – možnou příčinou je slinivka skotu Eurytrema.

Migrénu způsobuje měchovec Strongyloides.

Akné je způsobeno leishmanií.

Pokračování na další straně