Nejdůležitější je nevynechávat jídla nebo jíst jídlo jen jednou denně, protože to vám nepomůže zhubnout.

Mnoho lidí zkoušelo redukovat váhu jógou, v posilovně, běháním, ale marně. Pokud vás znepokojuje váha, pak je GM dieta řešením tohoto problému. Tato 7denní vegetariánská strava se nazývá GM dieta, protože byla vyvinuta pro zaměstnance General Motors Inc. Cílem programu je získat zdravé tělo, zhubnout asi 5 až 8 kilogramů během 7 dnů, vyloučit z těla toxiny a zredukovat vybouleninu kolem břicha a pasu.

Tento dietní plán trvá týden a během tohoto dne můžete konzumovat určité potraviny, jak je předepsáno v plánu. Pokud bude dietní plán dodržován přesně tak, jak je uvedeno, věřte, že během sedmi dnů zhubnete cca 5-8 kg.

Musíte si pamatovat, že byste vůbec neměli hladovět. Můžete to udělat naopak a skončit s pár kily navíc.

První den

První den je nejdůležitějším dnem programu GM výživy. Musí to být celý den ovocné diety. Můžete jíst jakékoli ovoce, které máte rádi. Ale ujistěte se, že první den nepoužíváte banány. Vodní melouny jsou některé z navrhovaných druhů ovoce. Vypijte 8-12 sklenic vody. Konzumujte různé druhy ovoce a pijte hodně vody.

Druhý den

Na rozdíl od prvního dne umožňuje druhý den konzumaci pouze zeleniny po celý den.

Vařené fazole, mrkev, brokolice, okurka, salát, vařené zelí a tak dále jsou běžnou zeleninou, která se konzumuje druhý den. Nezapomeňte vypít 8-12 sklenic vody spolu s přísnou rostlinnou stravou.

Třetí den

Třetí den je povolena konzumace zeleniny a ovoce. V tento den nekonzumujte brambory a banány. Den můžete začít ovocnou dietou a pokračovat zeleninovou dietou odpoledne a ovocnou dietou na noc. Kombinace ovoce a zeleniny je na vás. Také tento den nezapomeňte vypít 8-12 sklenic vody.

Čtvrtý den

Čtvrtý den je naplněn banánem a mlékem. Během dne zkonzumujte 8-10 nebo více banánů spolu se třemi sklenicemi mléka. Tato dieta může vyvolat pocit hladu, ale na konci dne se budete cítit sytí.

Svůj den můžete začít sklenicí mléka a banánem a poté pár banánů k obědu. Také si můžete dát pár banánů večer nebo dokonce tři banány, po nichž následuje pár banánů a večer sklenice mléka. Pokud tento režim dodržíte, nebudete mít hlad.

Pokračování na další straně