Moderní lidé si musí uvědomit, že kyselé prostředí přispívá k rozvoji rakoviny, plnosti, nepohodlí a slouží jako základ pro vznik různých onemocnění. Ale alkalické prostředí lze vytvořit bez přílišného úsilí, pokud budete dodržovat určitá doporučení. Kyselé prostředí se bojí alkalických produktů, na to je třeba pamatovat.

Deset přirozených způsobů, jak bojovat s kyselým prostředím:

#1

Ráno vypijte sklenici vody s citronem. Tento nápoj by měl být konzumován před jídlem. Dobrá nálada je nutnost! Citronovou vodu můžete nahradit zředěným jablečným octem (sklenice vody na dvě lžíce octa).

#2

Přidejte do svého jídelníčku více zeleniny, dochuťte olivovým olejem a citronovou šťávou. Ovoce, bobule, zelená zelenina jsou zdrojem alkalických mikro a makro prvků.

#3

Ke svačině použijte ořechy – například mandle. Obsahuje velké množství vápníku, hořčíku, bílkovin a rostlinného tuku. Tento produkt nejen reguluje hladinu cukru v krvi, ale také obnovuje rovnováhu zásad a kyselin v těle.

#4

Pijte bobulové smoothie, mandlové mléko, přidejte k nim spirulinu. Rostlinné mléko je nejlepší alternativou. A kravské mléko má negativní vliv na práci gastrointestinálního traktu.

#5

Pravidelně nabíjejte a dýchejte čerstvý vzduch. Aktivita je zárukou úspěšného boje s kyselými produkty.

Pokračování na další straně