Pokud i vás trápí mučivý kašel a chcete se ho konečně zbavit, pak vám nezbývá nic jiného, ​​než vykuchat velkou černou ředkev a naplnit ji medem. Tento jednoduchý lidový lék je jedním ze zabijáckých protijedů na bolest v krku a kašel!

Černá ředkev patří k nejlevnější a nejzdravější zelenině sezóny. Nikdy jsem nepochopil, proč lidé v této době kupují rajčata, když existují černé ředkvičky, které se dají využít na tolik způsobů.

V takových případech kromě toho, že je nastrouhaná a pokapaná olivovým olejem velmi chutná, ve směsi s medem působí také velmi dobře na kašel. Ortodoxní mnich zveřejnil níže osvědčený recept a zpětná vazba se sotva vešla do komentářů na internetovém portálu.

Na východě se léčivá síla černé ředkve používala od pradávna k boji proti kašli, chrapotu, nachlazení a dalším virovým onemocněním. Je také velmi účinný při potížích se zažíváním a žlučových potížích. Obsahuje sacharidy, silice, stopové prvky, mnoho vitamínů B a C, flavonoidy a užitečné enzymy. Účinně odstraňuje toxiny z těla a regeneruje játra.

Pokračování na další straně