3. Smíchejte 100 ml vody a 1 polévkovou lžíci. l. prášek do pečiva. Směs přiveďte k varu. Poté stáhněte z ohně. Směs necháme vychladnout na pokojovou teplotu. Namažte opar tímto roztokem několikrát denně.

4. Jedlový esenciální olej nebo tea tree olej mohou být velmi užitečné. Každé dvě hodiny se doporučuje aplikovat několik kapek oleje. I když pravděpodobně pocítíte mírné pálení, pozitivní výsledky budou viditelné již po 2 dnech.

5. Sůl může být také velmi užitečná, pokud jde o rychlé vyléčení oparů. Naneste malé množství soli na postižené místo a nechte chvíli působit. Poté důkladně opláchněte. Proceduru opakujte několikrát denně a výsledek na sebe nenechá čekat.

6. Česnek může být také velmi účinným přírodním lékem na opar. Smíchejte 1 polévkovou lžíci. l. zakysaná smetana, 1 polévková lžíce. lžíci mouky, 1 lžíci medu a 2 nasekané stroužky česneku. Získáte super směs, která léčí opar.

Pokud máte vážné zdravotní problémy nebo silné bolesti, doporučujeme vyhledat lékařskou pomoc. Samoléčba nemusí být pro vaše zdraví bezpečná.

Zdroj.lifter